עבודות גובה – שיפוץ חיצוני, צביעת קירות חיצוניים 03-7621580 איטום קירות חיצוניים,

בית עסק נוסף שעליו אנחנו ממליצים בחום הוא מתחום היותר מרתק, הבחורים הנפלאים האלה מבצעים עבודות גובה

 טלפון: 03-7621580

איטום קירות חיצוניים

 טלפון: 03-7621580

1. מהן עבודות גובה בסנפלינג?
“עבודות גובה בסנפלינג” מתארת ​​במגוון טכניקות גישה המתקדמות שבם חבלים וציוד מיוחד המשמשים כאמצעי העיקרי למתן גישה לעובדים ותמיכה בעבודתם ב- קשה כדי להגיע למקומות גבוהים או.

איטום קירות חיצוניים

2. מה הם היתרונות של עבודות גובה בסנפלינג?

ישנם יתרונות רבים לגישה בסנפלינג. בניגוד לשיטות גישה מסורתיות, פתרונות גישת חבלים מותאמים אישית יכולים להיות מתוכננים כדי להתאים ליישומים שונים. בין שאר יתרונות, גישת חבל היא:

תכליתי – אנשי מקצוע גישה לחבלים יכולים ליישם את הטכניקות למגוון רחב של סביבות, ומרחב מוגבל למבני מגדל פלדה התקנות מסובכות.

עלות אפקטיבית – עבודות גובה בסנפלינג היא מאוד חסכונית. משום שאנשים פחות יכולים לבצע השלמה מהר זה אומר השבתה מינימאלית אשר למעשה אומרת שעלויות נמוכות יותר.

יעיל ומהיר – מערכות גישת חבלים מותקנות ופרקו במהירות ודורשות כוח אדם פחות מאשר שיטות גישה מסורתיות. פחות הפרעות בפעילות מתקן אחרת אומרות פחות שיבושים והשבתות ממוזערות.

ידידותי לסביבה – טכניקות וציוד גישה לחבלים יש השפעה מינימאלית על הסביבה בהשוואה לשיטות גישה מסורתיות.

בטוח – טכנאי גישה עצמאיים מוסמכים לקיים חבלי שיא בטיחות יוצאת דופן שהופך אותו לאחד ממקומות העבודה הבטוחים ביותר בענף הבנייה כולו.

3. מה הם שירותי גישת חבל המשמש ל?
שירותי גישה לחבלים לספק מגוון רחב של פתרונות. עם תמיכת גישה חבל, עובדים יכולים לבצע בדיקה ויזואלית ותמונה של בניינים, גשרים או כל מבנים גבוהים.

כתוצאה מכך, עובדים יכולים להשתמש בגישת חבל לתחזוקה של מבנים אלה כמו ציור תיקון, החלפה, דליפת חלון זכוכית ומשימות רבות אחרות הדורשות תמיכה בטוחה ואמינה להשלמת הפרויקט.

שירותי גישה לחבלים משמשים גם בתעשיית הקולנוע כדי לספק תמיכה לצלמים ושחקנים. הדבר נכון גם עבור צלמים.

יתר על כן, גישת טכניקות חבלים משמשות להתקנת מערכות כגון אנטנות, מקמ”ש, תחנות מזג אוויר …

אחד השימושים הנפוצים ביותר לשירות גישת חבל הוא באנרים והתקנת יצירות אמנות, כולל אורות חג המולד והתקנת קישוט.

4. האם אני זקוק לשירותי גישה לחבלים לפרויקט שלי?
אם יש לך פרויקט במבנה גבוה ורוצה לספק סביבה בטוחה ויעילה לעובדים שלך, אז אתה כנראה צריך שירותי גישה לחבלים.

אם אתה מנהל בניין רב קומות או בסיכויי קבלן הבנייה הם כי תצטרכו את השירותים הללו בשלב כלשהו.

המושג סנפלינג מוכר לכולנו מתחום הספורט האתגרי. זהו ספורט שבו גולשים במורד הר בעזרת חבל המחובר להר ולגוף. באופן כזה יורדים אנשים לעומקם של מצוקים גבוהים מאד ללא חשש. ציוד סנפלינג מורכב מחבלים חזקים במיוחד המחוברים באופן בטיחותי לחלוטין אל ההר ואך גופו של האדם, כך שכמעט אין סכנה של נפילה. מה הקשר בין סנפלינג לבין שיפוצים ועבודות בניה? על כך לפניכם.

עבודות גובה וסנפלינג

פעמים רבות, עבודות שיפוץ מסוימות צריכות להיערך מחוץ לדירה עצמה, לדוגמא: כדי לפתור בעיה בצינור ביוב שנפגע או בצינור אחר שחיצוני לדירה. לעיתים עבודות מסוימות נעשות מחוץ לקירות הבית גם בלי קשר לשיפוצים, כמו למשל ניקוי חלונות, גירוש יונים מאדן חלון וכדומה. מה עושים אם החלון המדובר נמצא בגובה של כמה וכמה קומות מעל פני האדמה? איך ניתן לשפץ מבחוץ כאשר אין אפשרות לצאת החוצה? בדיוק לשם כך “הושאל” ציוד הסנפלינג לתחום השיפוצים. בעזרת ציוד בדיוק כמו זה המשמש מטפסי הרים, יכולים קבלני השיפוצים להיתלות מחוץ לחלונות משרדיהם, ולבצע עבודות שיפוצים שונות שצריכות להתבצע בגובה רב מעל פני הקרקע.

כיצד מבצעים עבודות גובה בסנפלינג?

ביצוע עבודות גובה בעזרת סנפלינג נעשה פשוט למדי לאחר שלומדים את השיטה. ראשית, על המשפץ לשאת על עצמו את כל ציוד השיפוצים שהוא זקוק לו, באמצעות חגורת כלים או באמצעות תיק שמחובר אליו. לאחר מכן עליו לחבוש קסדה ומגנים אחרים, ולהתחבר אל ציוד הסנפלינג המורכב. ההכנות כולן נערכות על גג הבניין, ממנו בכל מקרה יגלוש המשפץ, עד לקומה הרצויה – ובה יעצור ויתחיל לבצע את מלאכתו.

רישיון

עבודות גובה בסנפלינג דורשות רישיון מיוחד לעסוק בעבודות כאלה. רישיון זה ניתן להשיג רק לאחר שמוכח כי העובדים יודעים להשתמש היטב בציוד סנפלינג. אם אתם זקוקים לשיפוץ כלשהו הדורש עבודות גובה וסנפלינג, הזמינו עובדים אך ורק מחברה מסודרת בעלת רישיונות מתאימים ותעודות מתאימות. כך תוכלו להיות בטוחים ככל האפשר שלא יקרו חלילה תאונות חמורות בזמן השיפוץ. מלבד הרישיון, כדאי לקבל המלצות על חברת השיפוצים.

עבודות גובה

פעם, פתרון המגורים הסטנדרטי היה צריף בגובה שני מטרים לכל היותר, הניתן לניקוי מבפנים ומבחוץ בפחות משעה. היום, כל מבנה מצמיח עוד ועוד קומות, ושמי תל אביב כבר מכוסים במגדלי ענק לצרכי מסחר ומגורים. כל אותם מבנים מפלצתיים בגובה של עשרות מטרים דורשים טיפול ותחזוקה שוטפת, ועל כן נולד תחום העבודות בגובה.

סוגי עבודות גובה

עבודות גובה נועדו לספק את כל שירותי התחזוקה, הבנייה, השיפוץ והתפעול של מבני תעשייה, מסחר ומגורים הנדרשים לביצוע בגבהים משתנים. עבודות בנייה שונות כגון התקנה של שלטים, חיזוקים, נקודות עיגון, תוספות חיצוניות ועיטורים, נעשים בגובה של עשרות מטרים על ידי צוותים מיומנים שעברו את ההכשרה המתאימה לכך.

תיקונים בגובה, חיזוקים ושיפוצים, נמנים כולם עם עבודות גובה אחרות המבוצעות על ידי חברות עבודות גובה מוסמכות ומקצועיות. בין עבודות השיפוץ: איטומים חיצוניים, תיקון והתקנה של אריחים או עיטורים חיצוניים, צביעה ותיקונים של קירות ועוד.

ענף עבודות הגובה המוכר יותר לציבור הרחב הוא ענף הניקיון. ניקיון חיצוני של חלונות וקירות אריחים דורש צוות מיומן ומוסמך של אנשים המכירים את רזי העבודה בגובה ומוסמכים לבצע אותה.

שיטות לעבודות גובה

ניתן לחלק את השיטות השונות לעבודה בגובה לשני חלקים עיקריים: עבודות מעלית ועבודות סנפלינג. השיטה הראשונה מתבצעת על ידי שימוש במעלית מדרגה המקובעת לגג המבנה עליו מבוצעת העבודה על ידי עוגנים חזקים במיוחד. המעלית מגיעה בצורה של מרפסת קטנה עם שלט המאפשר לעובדים בגובה לקבוע את תנועת המעלית ולשנות אותה.

השיטה השנייה לעבודות גובה היא שיטת הסנפלינג. בשיטה זו מקובע העובד בגובה באמצעות עוגנים לגג של המבנה עליו מתבצעת העבודה, כשהוא למעשה תלוי באוויר באמצעות רתמות וחבלים המחזיקים אותו במערכת מאוזנת.

ברוב המקרים, עבודות גובה של שיפוצים, בנייה, מדידות וחיזוקים נעשות באמצעות מעליות עבודות גובה בגלל הצורך בציוד מתקדם וכבד, או בציוד בנייה. רוב עבודות הניקיון והתיקונים הפשוטים יעשו באמצעות סנפלינג בגלל העלות הנמוכה של ביצוע העבודה.

תקני עבודות גובה

בגלל שמדובר בתחום מסוכן ביותר נקבעו תקנות מחמירות לנושא עבודות גובה. עבודת גובה מוגדרת ככל עבודה בה קיים הסיכון לנפילה מגובה של מינימום שני מטרים ושלא הותקן בה מעקה בטיחות, או שהיא מתבצעת באחד ממתקני העבודה בגובה (פיגום, מתקן הרמה ליחיד, או במה מתרוממת). בנוסף, עבודות גובה מוגדרות ככאלו בהן האדם העובד נאלץ לכופף את גופו בזוית הגדולה מ45 מעלות במטרה לבצע את עבודתו.

רוב עבודות הגובה מחויבות בפיקוח צמוד והכשרה מוקדמת של בעל מקצוע המאושר לספק את ההכשרה והליווי על ידי מפקח עבודה ראשי. כל הדרכה שמתקבלת אמורה להיות מתועדת בכתב מינוי כתוב הניתן לעובד בסיום ההדרכה. כתב מינוי זה מהווה אסמכתא משפטית להדרכה אותה עבר העובד.

קירות בניינים נשארים חשופים באם אין חיפוי מאחר וחומרים ישנים מתפוררים כמו שפריץ או צבע ישן ויש צורך בחידוש והגנה על הקירות מרטיבות.

צביעת בניינים אינה עבודה שמטרה רק ליצור נראות חדישה לבניין, ישנו גם הצורך לאטום את הקירות וסוגי צבעים סמיכים המתאימים לפרויקט זה מגנים על הקירות ואוטמים.

צבעים לעבודות חוץ צריכים לעמוד בתנאי מזג אוויר כאשר בשמש החמה רוב החומרים נוטים להתכווץ ובקור עליהם להיות ללא סדקים.

לצורך צביעת בניינים משתמשים לרוב בצבעים כמו רב גמיש (נירלט), חומר זה הינו מתאים בשל היכולת שלו להיות כמו גומי העוטף את הקירות.

ניתן לאחר ערבוב טוב בעזרת מערבל לצבוע את הקירות בעזרת רולר או בהתזה, לצורך התזה יש להשתמש באיירלס בוכנטי לצורך שאיבת החומר.

שיפוץ בניינים צריך לכלול גם את עבודת הכנת הקירות לפני צביעת בניינים אשר כולל איטום תפרי התפשטות, איטום מסביב לחלונות וסתימת כל הסדקים בקירות.

את הצבע המתקלף מעיפים בלחץ מים חזק, לאחר ניקיון בלחץ מים הסדקים בקירות בולטים יותר ורוב הצבע המתקלף עף מהלחץ.

במצב של התפוררות החומר מתחת לצבע הישן, יש למרוח שתי שכבות של פריימר מקשר לצורך הקשחה של החומר וקישור טוב יותר עם הצבע החדש.

ניתן לאטום את הסדקים בשפכטל חוץ ואת התפרים בזרת סיקפלקס (סיקה), חומר זה הינו עמיד לאורך שנים רבות.

ניתן להשתמש בסיקפלקס גם לאיטום מסביב לחלונות ובפרט באזורים בהם נכנסת צנרת לתוך הבניין.

לצורך שיפוץ בניינים יש צורך כמובן בפיגום או במקרים של תיקונים בלבד יכול גם איש סנפלינג לבצע את העבודה.

כמובן שכאשר מדובר בעבודות גובה יש לבדוק לגבי סוגי ביטוחים מתאימים ולהתאים את סוג הפיגום הנכון לפי סוג הפרויקט.

שיפוץ בניינים ועבודות גובה צריכים להתבצע כמובן על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון רב, שכן מדובר בעבודה עם סיכון.

אופן ביצוע עבודת ההכנה לצביעת בניינים וביצוע כל עבודות האיטום יקבע את איכות העבודה ויגן לאורך שנים רבות על קירות הבניין.

אופן ביצוע עבודת ההכנה לצביעת בניינים וביצוע כל עבודות האיטום יקבע את איכות העבודה ויגן לאורך שנים רבות על קירות הבניין.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *